tripadvisor

Beauty & Fit

Beauty & Fit

Wersal to nowoczesny gabinet kosmetyczny położony niedaleko Apartamentów Platinum. Oferuje on Państwu szeroki wybór zabiegów na ciało i jego wybrane partie. To wyjątkowe miejsce, w którym króluje relaks, a każdy jego gość zachwyci się wyjątkową aranżacją wnętrz oraz wspaniałą atmosferą.

Wśród gamy zabiegów znajdą Państwo egzotyczne i tradycyjne masaże, zabiegi kosmetyczne zróżnicowane rytuały pielęgnacyjne, zabiegi z zakresu makijażu permanentnego oraz możliwość skonsultowania się z dietetykiem. W trosce o bezpieczeństwo oraz komfort klientów, Wersal wykorzystuje kosmetyki sprawdzonych oraz cenionych firm i najnowocześniejszy sprzęt. Doświadczony personel doradzi najlepszy i najskuteczniejszy zabieg, który spełni Państwa oczekiwania oraz pozwoli w pełni zregenerować siły. Każda z oferowanych usług jest gwarancją tego, że odkryjecie Państwo w sobie nieznane dotąd piękno.

Możecie Państwo skorzystać z zabiegów o charakterze:

  • ujędrniającym
  • nawilżającym
  • oczyszczającym

Gabinet kosmetyczny Wersal stworzył też specjalne rodzaje zabiegów dla kobie w ciąży, mężczyzn, zakochanych par oraz pracowników firm.

Dostępne są również:

  • pakiety ślubne
  • pakiety urodzinowe
  • pakiety z ekologicznymi zabiegami
  • pakiet na wieczór panieński

Ponadto, jest to idealne miejsce dla osób, które szukają chwil relaksu w niepowtarzalnej scenerii. Przez cały rok poczujecie tu orientalny klimat i znajdziecie odskocznię od codziennych spraw.

Ze szczegółowymi informacjami o usługach oferowanych przez gabinet Wersal zapoznacie się Państwo nas stronie: http://wersalspa.pl/

Jak dojechać?

Apartamenty w Szczecinie - sprawdź naszą lokalizację na mapie

Apartamenty Platinum położone są w centralnej części Szczecina, która otoczona jest wieloma parkami oraz historycznymi i nowoczesnymi budynkami. Dogodna lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych miejsc w mieście.

Podróż z: