tripadvisor

Przyjdź i delektuj się pysznymi daniami

w naszej zacisznej kawiarni.

Stylowa i zaciszna

Kawiarnia

W piwnicy kamienicy, w której znajdują się nasze apartamenty, usytuowana jest nowoczesna i zaciszna kawiarnia. Ze względu na menu, lokalizację oraz wystrój, kawiarnia ta cieszy się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców Szczecina, jak i osób odwiedzających nasze miasto w celach turystycznych.

Dla klientów przygotowano przestronną salę, w której panuje niepowtarzalny natrój. Spokój i cisza gwarantuje to, że czas codziennie upłynie Wam tu w przyjaznej atmosferze, a nad wszystkim czuwa wykwalifikowany personel.

Odwiedzając naszą kawiarnię, zawsze możecie liczyć:

  • wybór aromatycznych kaw i herbat
  • szerokie menu deserowe
  • wspaniałą atmosferę
  • przemiłą obsługę, która doradzi w wyborze idealnej pozycji z menu

Kawiarnia jest idealnym miejscem na romantyczne spotkanie z ukochaną osobą, jak i radosne popołudnie w gronie rodziny. Nastrój, jaki panuje w lokalu, sprzyja również spotkaniom biznesowym.

Jeżeli więc podczas wypoczynku w Apartamentach Platinum chcielibyście spróbować deserów lub kaw zachwycających kubki smakowe, zapraszamy do naszej kawiarni.

Witamy w wyjątkowym mieście

Z małą pomocą naszego poradnika nie zgubisz się we wszystkich atrakcjach oferowanych przez nasze miasto:

Jak dojechać?

Apartamenty w Szczecinie - sprawdź naszą lokalizację na mapie

Apartamenty Platinum położone są w centralnej części Szczecina, która otoczona jest wieloma parkami oraz historycznymi i nowoczesnymi budynkami. Dogodna lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych miejsc w mieście.

Podróż z: